Маршрут автобуса 16Э - Аўтобус №16Э: вуліца Белыя Росы — Вішнявец -
Автобус останавливается
- 1 - Вуліца Белыя Росы
- 2 - Сярэдняя школа № 27
- 3 - Вуліца Ліможа
- 4 - Сярэдняя школа №36
- 5 - Сярэдняя школа № 28
- 6 - Раённыя электрычныя сеткі
- 7 - Вуліца Ціміразева
- 8 - Вуліца Будзёнага
- 9 - Аўтавакзал
- 10 - Гандлёвы цэнтр "Карона"
- 11 - Праспект Кляцкова
- 12 - Магазін «Нарач»
- 13 - Вуліца Кабяка
- 14 - Паліклініка № 7
- 15 - Вішнявец