Маршрут автобуса 21Э - Аўтобус №21Э: рынак Паўднёвы — Маладзёжная вуліца -
Автобус останавливается
- 1 - Рэчавы рынак
- 2 - Магазін «Нарач»
- 3 - Праспект Кляцкова
- 4 - Гасцініца "Турыст"
- 5 - Вуліца Фамічова
- 6 - Белкард
- 7 - Вуліца Гарнавых
- 8 - Плошча Савецкая
- 9 - Маладзёжная вуліца