Маршрут автобуса 46т - Аўтобус №46т - Бабруйская - ДС Масюкоўшчына -
Автобус останавливается
- 1 - Аўтавакзал Цэнтральны
- 2 - Ленінградская
- 3 - Плошча Мяснікова
- 4 - Музычны тэатр
- 5 - Кальварыйская
- 6 - Пінская
- 7 - Цэнтр міласэрнасці
- 8 - Прытыцкага
- 9 - Бірузова
- 10 - Транспартная
- 11 - Альшэўскага
- 12 - Матусевіча
- 13 - Данілы Сердзіча
- 14 - Індустрыяльна-педагагічны каледж
- 15 - Каледж тэхналогіі і дызайну
- 16 - Гаражы
- 17 - Школа №132
- 18 - ДС Масюкоўшчына
- 19 - ДС Масюкоўшчына