Маршрут автобуса 73 - Аўтобус №73 - Лябяжы - ДС Сярова -
Автобус останавливается
- 1 - Лябяжы
- 2 - Княгінінская
- 3 - Мястраўская
- 4 - 2-я Гарадская дзіцячая бальніца
- 5 - Мікрараён Вяснянка
- 6 - Лесі Украінкі
- 7 - 2-е кальцо
- 8 - Сапёраў
- 9 - Рэспубліканскі цэнтр тэніса
- 10 - Камсамольскае возера
- 11 - Гвардзейская
- 12 - Гасцініца Юбілейная
- 13 - Замчышча
- 14 - Станцыя метро Няміга
- 15 - Раманаўская Слабада
- 16 - Мяснікова
- 17 - Музычны тэатр
- 18 - Акадэмія Кіравання
- 19 - Гасцініца Спадарожнік
- 20 - Караткевіча
- 21 - Вірская
- 22 - Казінца
- 23 - Брэсцкая
- 24 - Рыжская
- 25 - Бальніца хуткай дапамогі
- 26 - Дзіцячая бальніца
- 27 - Дзіцячая бальніца
- 28 - Асаналіева
- 29 - Універсам
- 30 - ДС Сярова